Reef Tides Luxury Beach House
| Internet Rum med Wi-Fi Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Privat strand Strand |
| Barnvänligt Barnsängar | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Villan Reef Tides Luxury Beach House Turtle Cove med 4 sovrum, som ligger inom 2 km från The Bight Park, har plats för 8 gäster samt en pool för extra avkoppling.
I den här villan bor du inom 10 minuter med bil från Our Lady of Divine Providence och inom 15 minuter med bil från Sunset Beach. I området finns Aqua TCI, som ligger cirka 3 km bort. Gästerna kan också besöka Thursday Fish Fry, som ligger ungefär 20 minuters bilresa bort.
Gästerna erbjuds utsikt över havet. Badrumsfaciliteterna i villan Reef Tides Luxury Beach House inkluderar också ett spabadkar och en separat toalett. Hårtorkar, badrockar och handdukar finns också för din bekvämlighet.
Gästerna kan äta i ett komplett kök och utnyttja matplats som finns på detta boende. Det finns också vattenkokare, kylskåp och köksredskap i köket. Chinson's Grill Shack erbjuder jamaicanska rätter och är en av de restauranger som ligger cirka 1 km bort. Gästerna kan enkelt nå Providenciales flygplats, som ligger 10 minuters bilresa från den här villan med 5 badrum.
- Lokala sevärdheter
- Turtle Cove1156 km
- Babalua Beach605 km
- Bite Me Sportfishing1364 km
- Quality Food Centre & Wholesale1270 km
- St. Monica's Anglican Church1450 km
- Provo Turtle Divers1439 km
- Vår Fru av Guds försyns kyrka1429 km
- Undersea Explorer1248 km
- Abundant Life Ministries International1145 km
- Flygplatser
- Providenciales Flygplats5 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Säkerhetsfack
- Inga husdjur
- Rökdetektorer
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Torktumlare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Trädgård
- Grill faciliteter
På rummet
- Rum med Wi-Fi
- Luftkonditionering
- Uteplats
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från villan Reef Tides Luxury Beach House till Providenciales flygplats?
Villan Reef Tides Luxury Beach House ligger inom 10 minuters bilresa från Providenciales flygplats. - ❓
Finns det ett kök i villan Reef Tides Luxury Beach House?
Ett komplett kök finns i villan Reef Tides Luxury Beach House. - ❓
Tillåter villan Reef Tides Luxury Beach House husdjur?
Villan Reef Tides Luxury Beach House tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan Reef Tides Luxury Beach House?
Utsikten över havet erbjuds till gästerna i villan Reef Tides Luxury Beach House. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
I villan kan du utforska Turtle Coves viktigaste landmärken, inklusive Our Lady of Divine Providence (4 km), Thursday Fish Fry (2 km) och Sunset Beach, som finns inom 10 minuters bilresa.